Obrzęk moszny, która jest zaczerwieniona oraz swędzi

Witam serdecznie, Od ponad trzech tygodni mam obrzęk moszny,która jest zaczerwieniona oraz odczuwam pieczenie-swędzenie.Byłem z tym u dermatologa,który zlecił mi okłady z roztworu kwasu bornego oraz smarowanie rano i wieczór kremem Travocort.Minęły dwa tygodnie kuracji a poprawy nie ma.Zaczynam się już tym niepokoić.Nigdy wcześniej nie miałem tego typu przypadłości.Myślę,że jest to temat dla być może urologa-zaczynam się bać,może niepotrzebnie??..na wizytę wiadomo ile się czeka.B.proszę o radę..

Witam,nie da się postawic pewnej diagnozy bez obejrzenia i zbadania Pana.Sugeruje wizytę u urologa,jezeli czas oczekiwania jest długi proszę pokazac zmianę swojemu lekarzowi POZ.