Obrzęk naczynioruchowy Qunickiego po ekstrakcji zębów

CZY MOZLIWE JEST ZEBY DOSTAC ALERGIE NA AMOXSYCYLINE WCZENIEJ BRALAM I NIC MI NIE BYLO .ALE OSTATNIO WYRWANO MI W CIAG TYG 8 ZEBOW PRZEPISANO AMOXSYCYLINE PO WZIECIU LEKU PO 10 MINUTACH DOSTALAM OBRZEG TWARZY SWEDZACA WYSYPKE CZERWONA czy to mozliwe . dodam ze choruje na obrzeg naczyniowo ruchowy QUNICKIEGO . NIE WIEM CO ROBIC

Dzień dobry, niestety alergii można dostać w każdej chwili nawet na preparaty, które dotychczas nie szkodziły. Amoxsycilina jest wmiarę bezpieczna, nie chroni nas jednak 100% przed alergią. Myślę, że odstawiła Pani lekarstwo? Należy teraz koniecznie zbadać u alergologa czy jest Pani wrazliwa na amoxsycilinę. to bardzo ważny lek.