Obrzęk nad brwiami po wstrzyknięciu botoksu

W piątek wstrzyknęłam sobie botoks. Teraz skóra zaczyna mi się napinać, ale nad brwiamii widoczny jest obrzęk, co trochę mnie martwii, że botoks został źle podany i takie wybrzuszenie pozostanie. Czy to jest normalne?

Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Mogło dojść do podania zbyt dużej dawki preparatu w okolicę gładzizny lub do nie zblokowania mięśni antagonistycznych na czole proszę pokazać się lekarzowi wykonującemu zabieg.Pozdrawiam