Obrzęk nogi po usunięciu żyły i ciąży

Trzy lata temy miałam usuniete żyły w nodze prawej , wtedy noga puchła, była jakies 5 cm, grubsza niz noga lewa , Nacięcie bylo w pachwinie , pod kolanem i w kostce . Trzy miesiace po zabiegu zaszłam w ciąze , pod koniec ciązy noga byla bardzo mocno spuchnięta i bolała. Myślałam że po jakimś czasie ból ustąpi i opuchlizna zejdzie , niestety nie ma poprawy , pod kolanem zrobił mi się wylew , noga jest obrzęknieta i boli prawie non stop . Sama nie wiem co z tym robic , bardzo proszę o pomoc .

Witam! W tej sytuacji niezbędne jest przeprowadzenie bezpośredniego badania klinicznego i oceny wydolności układu żylnego. Proszę jak najszybciej zgłosić się do specjalisty chirurgii naczyń.