Obrzęk nosogardła i powiększony węzeł chłonny na szyi

Witam od ponad roku zmagam się z obrzękiem nosogardła (stwierdzone przez laryngologa i czuję tam niesamowity gorąc) do tego mam powiększony węzeł chłonny prawej strony szyi. Dużo czytałam o raku nosogardzieli jednak lekarz tego nie widział a bylam nawet prywatnie. Do tego mam częstą chrypke i refluks żołądkowo-przełykowy i często niską temperature (35 stopni) Pozdrawiam

Nosogardło można tylko zbadać specjalnym endoskopem. Tego nie widać ot tak. Prywatne badanie wcale nie oznacza,że lepsze. Prywatnie czy na NFZ lekarz powinien zawsze jednakowo traktować chorego! Czy refluks był zdiagnozowane profesjonalnie u gastrologa czy ot tak? Czy była gastroskopia, Ph metria przełyku itd czy ot tak?