Obrzęk po odciągnięciu napletka tydzień po zabiegu usunięcia stulejki częściowej

Witam. Tydzień temu przeszedłem zabieg usunięcia stulejki częściowej. Teraz mam obrzęk widoczny po odciągnięciu napletka. Wygląda jak różowa błona Podczas wzwodu napletek się zsuwa jednak sam nie chce wrócić na miejsce Czy to normalne ze po takim czasie nadal mam obrzęk?

Może tak być najwłaściwiej byłoby skontaktować się z lekarzem operującym, sam obrzęk nie jest problemem i powinien ustąpić, nawet przy prawidłowo wykonanej operacji zdarzają się powtórne zwężenia wymagające ponownej operacji.
Pozdrawiam WK