Obrzęk po usuwaniu kamienia ultradźwiękami

Witam, Dwa dni temu usuwałam kamień ultradźwiękami. Wcześniej dziąsła były obrzęknięte i czerwone, teraz są mniejsze i różowe. Jednak przy górnej jedynce, gdzie mam koronkę dalej jest obrzęk. Ząb mnie nie boli, dziąsło też, ani nie krwawi. Czy to normalne, że przy koronie na podbudowie z metalu dziąsło jest jakby sine?

Takie zasinienie wokół korony zdarza się i wynika z podrażnienia dziąsła brzegiem korony,ew.przeświecaniem metalu przez cieńki rąbek dziąsła,ale także przez obecność złogów nad i poddziąsłowych... Usuwała Pani kamień niedawno,więc trzeba trochę poczekać na spektakularną poprawę...
Pozdrawiam.