Obrzęk prawej ręki a usg Dopplera

Witam mam obrzek prawej ręku a dzisiaj zauważyłam też obrzęk lewej nogi w okolicach uda co to może być na uwg Doppler jestem zapisana na środę czy mam jechać dzisiaj na pogotowie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości oceny opisanych przez Panią obrzęków, co wyklucza możliwość postawienia konkretnej diagnozy. Sugeruję zatem, by skonsultowała się Pani z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.