Obrzęk prawej ręki a usg Dopplera
Witam mam obrzek prawej ręku a dzisiaj zauważyłam też obrzęk lewej nogi w okolicach uda co to może być na uwg Doppler jestem zapisana na środę czy mam jechać dzisiaj na pogotowie

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości oceny opisanych przez Panią obrzęków, co wyklucza możliwość postawienia konkretnej diagnozy. Sugeruję zatem, by skonsultowała się Pani z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.