Obrzęk stawów, bóle mięśni, wysypka na ciele, zaburzenia oddychania i ucisk w przełyku

Witam,co moze byc przyczyna takich objawow jak:obrzeg stawow,bole miesni,wysypka na calym ciele,problem z oddychaniem,sciskanie w przelyku,zgaga,swedzace dlonie.Z badania krwi wyszlo ze mam stan zapalny.Testy alergiczne nie wykazaly nic.Test na Chlamydie takze nic...Czy sa to moze objawy jakiejs innej bakterii w organizmie?np bolerioza,lub jakas bakteria z Egiptu lub Kuby,bo bylam w tamtym roku tam.nie wiem juz gdzie mam sie z tym udac.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję udać się do reumatologa, w celu przeprowadzenia dokładnej diagnostyki.
Pozdrawiam