Obrzęk stopy po skręceniu

Witam, piszę w imieniu mojej dziewczyny, ktora jest uparta i za nic nie da sie namowic na wizyte z jakimkolwiek lekarzem..Otóż kilka lat temu z tego co mi wiadomo skrecila badz zlamala stopę lub kostkę i nic z tym nie zrobila..do dnia dzisiejszego , przy chodzeniu, zwlaszcza w upalne dni wystepuje obrzek calej stopy obejmujacy nawet palce u stopy..do tego przy nacisnieciu palcem w miejsce obrzeku, przez chwile wystepuje "dołek"..nie wygląda to za ciekawie..

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
W tym przypadku mogło dojść do trwałych zmian w obrębie stawu skokowego i śródstopia. Taki stan wymaga konsultacji ortopedycznej i przeprowadzenia odpowiednich badań.