Obrzęk twarzy i niewydolność żylna

Witam, moja twarz jest obrzęknięta od dwóch, może trzech lat, wyraźnie bardziej z prawej strony, szczególnie widać to na zdjęciach, obrzęk czasem jest większy czasem mniejszy, im dłużej śpię na płaskim tym większy, po alkoholu również, ostatnio twarz jest bardziej czerwona niż reszta ciała. Byłem u lekarzy ale nie pomogli za wiele. Cierpię na niewydolność żylną, to chyba może mieć związek. Generalnie obrzęknięte są policzki, pod oczami również, jakby płyn zalegał pod skórą. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

A czy był wykonywany podstawowe badania z krwi? Proponuję udać się do lekarza rodzinnego ponownie. Wskazana jest konsultacja lekarza nefrologa i chirurga naczyniowego