Obrzęki, złuszczanie skóry ust u 19-letniej osoby

Witam. Mam problem z dziąsłami. Od dłuższego czasu powierzchnia z dziąseł zaczęła mi się oddzielać po prostu od dziąsła. Czuje też zmianę i odczuwam też oddzielanie się skóry z policzków i ust od całej reszty. Czuje okropny dyskomfort,gdyż przeszkadza mi to i mam wrażenie,że zęby zaczynają się lekko ruszać,pojawiają się dziwne obrzęki,lub złuszczenia skóry na ustach i wewnątrz jamy ustnej,które są bolące. Bardzo prosiłabym o radę,to bardzo dla mnie ważne, bo bardzo mnie to niepokoi. pozdrawiam!

Aleksander Ropielewski

Proszę zgłosić się do stomatologa, taki objaw może towarzyszyć wielu jednostkom chorobowym i jedynie badanie przedmiotowe i ew. wykonanie badań dodatkowych mogą udzielić odpowiedzi odnośnie przyczyny.