Obserwacja bardzo nieregularnych miesiączek

Witam, Od jakiegoś czasu zaobserwowałam nieregularne miesiaczki przy cyklu 29 dniowym standardowo 2 z ostatnich pojawiły się w 20 dniu cyklu, natomiast trzecia ostatnia , mniej więcej po 28 dniach jednak trwała krótko(normalnie 6 dni ) tym razem 3.Nie była tak bolesna jak zazwyczaj. Do tego wszystkiego urosły mi piersi, nie dużo jednak są odczuwalnie większe. Ciąża jest wykluczona, brak współżycia. Waga waha się nieznacznie 1-2 kg Co się ze mną dzieje? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

byc moze jakies zaburzenia hormonalne. prosze koniecznie udac się do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.