Obserwacja dziecka po uderzeniu głową w beton

Syn 15mies. 3 doby temu wywrócił się uderzając mocno w beton głową /prawy tył/, biegnąc poślizgnął się na kamykach i runął. Popłakał i było ok. Na 2 dzień często mrugał gdy oglądał tv, na oddziale sprawdzono jedynie odruchy i uznano stan neur. w gr. normy z zaleceniem obserw. w domu. Motyw z oczkami się nie powtórzył. Syn nie miał guza,tylko lekkie wybroczyny na główce. Jak długo powinnam się bać i obserwować zachowanie synka? kiedy możemy zacząć normalnie żyć typu plac zabaw itp? Dziękuję

Nalezy obserwowac dziecko, sprawowac stałą opiekę,nie wychodzić przez kilka dni na słońce, prowadzić kilka dni tzw spokojny tryb życia.W przypadku niepokojących objawów natychmiast zgłosic się do pediatry.