Obsesja dotycząca oddawania moczu

Dzien dobry,mam 34 lata,moje zycie wydaje mi sie juz przegrane jestem singielka i niewydaje mi sie aby to sie zmienilo czuje ze przegralam swoje zycie ,ostatnio wszystkim sie stresuje i mam obsesje z zalatwianiem sie nie moge przestac o tym myslec ,boje sie ze zalatwie sie w majtki przy ludziach w pracy mam siebie dosyc i tych glupich mysli latam do toalety choc tak naprawde nie moge sie zalatwic to jest chore ja wiem co moge zrobic prosze o jakas rade.glupia sprawa.

Dzień dobry,

Jeżeli chce Pani zmienić swój sposób przeżywania / funkcjonowania to namawiam na podjęcie psychoterapii.
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ - np.: Poradnia Zdrowia Psychicznego lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.

Dzień dobry!
Zdecydowanie polecam udać się po pomoc do psychiatry i psychoterapeuty.
Z objawami, o których Pani pisze można sobie z wyżej wymienioną pomocą poradzić, nie warto ich bagatelizować.
Powodzenia!

Dzień dobry, zdecydowanie polecam konsultację u psychologa - psychoterapeuty. Po kilku sesjach diagnostycznych specjalista zaproponuje dalsze kroki postępowania, prawdopodobnie podjęcie psychoterapii. Pozdrawiam.

Proponuję udać się na konsultację do psychiatry. Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.