Obsesja męża na punkcie śledzenia

Witam, Od jakiegoś czasu zauważyłam, że mój mąż ma obsesję na punkcie internetu, boi się, że go ktoś śledzi, wirtualnie, potrafił siedzieć po nocach i rozbrajać wszystkie urządzenia w domu, czyli włączać specjalne ochrony, itd. Po prostu przerodziło się do tego stopnia, że zawalił życie prywatne, pracę przede wszystkim. Zawsze był człowiekiem ambitnym, dużo pracował itd. Kiedyś próbował amfetaminy i dlatego wystraszyłam się , że może nadal to robi, ponieważ siedział po nocach, proszę o odpowied

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam Panią.
Przede wszystkim proszę szczerze porozmawiać z mężem, powiedzieć mu o swoich obawach. Proszę również zaproponować mu konsultacje z psychologiem lub psychiatrą, jeżeli zaakceptuje takie rozwiązanie.

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Michał Pyter
https://michalpyter.com

Dzień dobry, przyczyny mogą być różne, mąż powinien jak najszybciej zgłosić się na konsultacje do lekarza psychiatry. Pozdrawiam.