Obsesja na punkcie seksu u męża

Od dwóch lat maz jezdzi po klubach i obsesje ma na sex grupowy.przyłapałam go i przyznał ze chciał sprubowac innego sex bo ja nie mam czasyu.czy maz jest chory i mozna go wyleczyc ,codziennie oglada kamerki na zywo i porno

Dzień dobry!

Zachowanie męża może mieć charakter uzależnienia lub zaburzenia/ nietypowych preferencji seksualnych. Aby postawić jakąkolwiek diagnozę konieczny jest osobisty kontakt męża z lekarzem seksuologiem oraz psychologiem-psychoterapeutą seksuologiem. W Warszawie jest to np. Poradnia Seksuologiczna i Patologii Współżycia przy ul. Dolnej.

Pani także może skorzystać z pomocy i wsparcia psychoterapeutycznego sama lub wybrać się na pierwszą wizytę razem z mężem.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Trudno powiedzieć, czy Pani mąż jest chory, zdrada jednak objawy uzależnienia zarówno od seksu, jak i zapewne od pornografii i internetu. Przyczyny ww. mogą być różne - być może kluczem jest wspomniany przez Panią brak czasu na seks. Warto byłoby jednak poszukać pomocy w gabinecie psychologicznym, a najlepiej seksuologicznym.

Pozdrawiam.

Witam, powinniście się Państwo zgłosić do psychologa - seksuologa, który przeprowadzi dokładny wywiad diagnostyczny i powie co dalej robić z tą sprawą.Pozdrawiam