Obsesyjna głodówka z powodu nadwagi - jak mądrze zrzucić zbędne kilogramy?

Co mogę zrobić w sytuacji, gdy mąż z otyłością ~175cm wzrostu ~110kg wagi podjął się głodówki, nie chce powiedzieć kiedy skończy? Wcześniej jadł nerwicowo, obecnie tylko ~550kcal, gdy jego zapotrzebowanie na funkcje życiowe wynosi ~2000 kcal. Mam świadomość, że grozi to brakiem egzogennych aminokwasów, witamin i mikroelementów. Co w tej sytuacji robić? Wysyłam do dietetyka, nie chce iść. Trwa to już trzeci dzień. Do tego pracuje umysłowo. Kieruje się poradami internetowych troli z youtuba zamiast iść do lekarza.

Dzień Dobry Pani :)

Warto byłoby rozważyć osobistą konsultację diagnostyczną Męża w Poradni Leczenia Zaburzeń Odżywiania, celem diagnostyki symptomatycznej oraz ewentualnego leczenia.
Byłaby potrzeba otwartości, zaangażowania oraz świadomej współpracy Męża ze Specjalistą.

Co Pani może?
Zachęcam, by Podzielić się z Mężem swoimi obawami o Jego zdrowie, oferując swoją obecność oraz wsparcie emocjonalne.

Z życzeniami dla Państwa pomyślności oraz radości,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605