Obsesyjna zazdrość o przyjaciółkę

ma niebezpieczną obsesję na punkcie przyjaciółki jestem o nią zadrona ma niebezpieczną obsesję na punkcie przyjaciółki to jest nie do zniesienia widzę ją dosłownie przędzie chce że by była cały czas przy mnie nie mogę dosłownie żyć bez niej jestem bardzo zadrosna o nią ma ataki zadrość które konczą się silnym płaczem agresywny zachowanie chęcią zrobienie krzywdy osobie o którą jestem zazdorsna
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Taka nadmierna, wręcz obsesyjna zazdrość może być groźna zarówno dla Ciebie jak i dla obiektu Twojej zazdrości.
Jeśli występują u Ciebie agresywne zachowania, chęć wyrządzenia komuś krzywdy, to moim zdaniem powinnaś skonsultować się z psychologiem, który nauczy Cię jak radzić sobie z negatywnymi uczuciami.
Pozdrawiam