Obsesyjne kłucie w prawym boku

Owitam mam problem a mianowicie od 7 lat z przerwami kuje mnie bardzo prawy bok .i doł porobilam badania wszystkie ob mam 15 ,,mocz ok helikobakter ujemny a nadal kuje mam obsesje na punkcie wyrostka boje ze to on ale tyle ,lat i badania sa okik .teraz mam jeszcze badania na testy pokarmowe .moze cos wyjdzie ginekolog tez okik niechce az mi sie zyc a mam dopiero 30 lat .naprjnikodam jeszcze ze mam wrazliwy jaawde niewiem co to moze byc nastop kuje i kuje dm wrazliwy jajnik odam jeszcze z

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na zalecone badania. Po otrzymaniu wyników konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.