Obsesyjne myślenie o oddychaniu

Witam chcialm sie spytac mam caly czas jeden problem ciogle mysle o swoim odychaniu wmawiam sobie ze zaras pszestane odychac ale ze nieodychan zle mj sie odycha napada mie silny lek paniczny jusz niedaje rady czy ja musze ciogle myslec o odychaniu zeby niepszestac odychac prosze o pomoc bo jusz wariuje

Witam
Pani objawy mogą wskazywać na zaburzenia lękowe.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas osobistej konsultacji.
W leczeniu tego typu zaburzeń najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny
i znalezienia sposobu rozwiązania problemu jest podjęcie psychoterapii.
Pozdrawiam serdecznie

Rozumiem, że trudność którą Pani opisuje powoduje w Pani życiu sporo problemów. Aby sobie z nią poradzić proponuję skonsultować się z psychiatrą. Wspólnie ustalą Państwo metody radzenia sobie z problemem i będzie Pani mogła podjąć decyzję co dalej

jhttp://www.gabinetzmian.pl

Objawy mogą wskazywać na zaburzenia lękowe. Jednak żeby postawić dokładną diagnozę oraz zbadać przyczyny, proszę skontaktować się z psychoterapeutą oraz psychiatrą. Połączenie psychoterapii z farmakoterapią przynosi w przypadku zaburzeń lękowych dobre efekty.

Pozdrawiam serdecznie.