Obsunięta prezerwatywa po wytrysku

Witam. Mam pytanie, ostatnio uprawiałam seks ze swoim chłopakiem i niestety obsunęła się prezerwatywa już po wytrysku. Znalazłam ją w sobie, wypełnioną , jednak nie mam pewności czy nic nie przedostało się do mnie. Na zewnątrz gumki była biała wydzielina, ale myślę ze była to moja wydzielina z pochwy. Jednak nie ma pewności.   Dodam tylko, że seks uprawialiśmy 10.05, a okres dostałam 30.04. Czy mogły być to moje dni płodne? Czytałam, że owulacja jest 14 dni przed miesiączką?Cykle mam regularne ok 28 dni. Bardzo proszę o pomoc, doszukuje się już objawów ciąży u siebie, a to dopiero 6 dni po odbytym stosunku. Proszę o pomoc, może ktoś trzeźwym okiem spojrzy na sytuacje, pozdrawiam.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani, niestety sytuacja, którą Pani opisuje jest zbliżona do pęknięcia prezerwatywy, tak więc istnieje istotne ryzyko zapłodnienia.
Obecnie jest jeszcze za wcześnie, aby wykonała Pani test ciążowy, a tym bardziej, aby domniemana ciąża dawała jakieś objawy.