Obszar hiperintensywny w MRI a silne bóle głowy, zaburzenia równowagi, zaburzenia wzroku i drętwienie

MRI/Gadovist:W prawej półkuli móżdżku w sąsiedztwie IV komory w istocie białej obszar hiperintensywny w obrazach T2 zal. i FLAIR o wym. poprz.9,5mm i wym.CC 6mm, zmiana nie ulega pokontrastowemu wzmocnieniu-obraz niejednoznaczny-zmiana nie typowa dla og.naczyniopochodnego.Torbiel szyszynki 4mm śr.Brak innych nieprawidłowości.W ost czasie kilkudniowe silne bóle głowy,zab.równowagi,zaburzenia wzroku i dretwienie od opuszków do obojczyka.Wizyta umówiona na jutro-potrzebuję opinii. Kobieta, lat 27.

Witam serdecznie,

Proszę poczekać do jutra na konsultację z lekarzem. Na wizycie lekarz powie Pani jakie jest rozpoznanie i ustali dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.