Obszary martwicy, granulocytarne nacieki zapalne i wylewy krwawe w wyniku histopatologii

Dzień dobry, proszę o interpretację wyniku histopatologii: Kosmki łożyska są zróżnicowanej wielkości, część jest powiększonych o obrzękłym i słabo unaczynionym podścielisku. W doczesnej stwierdza się obszary martwicy, granulocytarne nacieki zapalne i wylewy krwawe. w ścianie naczyń pępowiny i w błonach płodowych obecne są ropne nacieki zapalne. Z góry dziękuję serdecznie!

Nie wchodząc w anatomiczno - histologiczne szczegóły jest to obraz zaawansowanych zmian martwiczo- zapalanych w śluzówce macicy i łożysku - mogących być przyczyną np. poronienia -- za mało wiemy o pacjentce. pozdrawiam jf