Obumarcie ciąży w 9. tygodniu a możliwość ustalenia płci dziecka dzięki badaniom genetycznym

Witam. Mam dość nietypowe pytanie. W 9 tygodniu ciąży okazało się, że moja ciąża jest obumarła. Nie wiem jednak na którym etapie ciąży umarło moje dziecko. Czy na tak wczesnym etapie poronienia uda się ustalić płeć dziecka dzięki badaniom genetycznym?? Bardzo mi na tym zależy, bo chciałabym pochować swoje nienarodzone dziecko.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, tak, jest możliwe określenie płci płodu, nawet na tym etapie ciazy. Pozdrawiam