Obustronna rwa kulszowa

Witam, przez 5 miesięcy chorowałam na obustronną rwę kulszową. Oprócz tego mam chondropatię Iv stopnia w obu kolanach i rózne uszkodzenia chrzęstno stawowe. OStatnio źle się czuję. Moje nogi są bardzo ciężkie, czuję jakbym miała zaczepione kule u obu nóg, szczególnie w prawej. ostatnio puchnie mi prawa kostka. Z czego wynika ta ciężkość nóg, jakby z żelaza były, że nie mogę ich ruszyć, muszę pociągać nogami. Dziś ledwo po schodach weszłam. Czy powinnam zafundować sobie odpoczynek od chodzenia?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u lekarza, ocena kończyn dolnych. Choruje Pani na serce? Żylaki?
Pozdrawiam