Obustronne usunięcie nadnerczy a stosowanie hormonu DHEA

Witam:-) mam 23 lata, jestem po obustronnym usunięciu nadnerczy, czy muszę konieczne przyjmować hormon DHEA w tabletkach takich jak np. bisocard? Nie można ich nigdzie kupić ponieważ zostały wycofane, kupiłam zamiennik tego leku stymen, ale okazało się że to jest pochodna DHEA.Co mam robić proszę o pomoc.

A cytowany Bisocard to nie hormon, tylko lek kardiologiczny, tzw. beta-bloker...
Radzę nie "kombinować", tylko być pod opieką specjalisty.
Stan dyshormonalny to sprawa poważna.
Pozdrawiam. JW