Obustronne zmiany ogniskowe o obniżonym echu w usg piersi

Witam mam pytanie na temat wyniku USG-sutki o strukturze gruczolowo-wloknistej,obustronne poj.zmiany ogniskowe o obrzizonym echu o szer 4,5 i 5,5mm,przewody mleczne nieposzerzone,doly pachowe bez z mian,obustronne nasilenie utkania wloknistego-co to dla mnie oznacza,mam 48 lat ,nie zazywam antykoncepcji-czy mozna sprobowac leczenia np antybiotykowego,przeciwzapalnego-prosze o odpowiedz,dziekuje.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Konieczna jest dokładniejsza diagnostyka opisanych zmian ogniskowych. Być może możliwe będzie wykonanie biopsji. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który zdecyduje jak powinno wyglądać dalsze leczenie.