Obustronnie nerki z echami drobnych złogów z największym w nerce

Proszę o pomoc w interpretacji opisu. Czy mam się czym martwić - opis usg jamy brzusznej: obustronnie nerki z echami drobnych złogów z najwiekszym w nerce lewej o,7cm; cech zastoju moczu o prawidlowej wartwie korowej". Co oznacza cech zastoju moczu? dodam ze elektrolity na dolnej granicy a kreatynina 47umol/l i niewyjaśnione stany podgorączkowe... jestem w trakcie diagnostyki.. Z góry serdecznie dziękuję!

W opisie brakuje części zdania, czy stwierdzono cechy zastoju moczu, czy nie ma cech zastoju moczu. To jednak znacząca różnica. Rozpoznanie kamicy nerkowej będzie wiązać się z wizytą u urologa i podjęciem działań w różnych kierunkach ze zmianą diety włącznie.