Obwisła skóra na pośladkach

witam serdecznie mam problem z obwisłą skórą na pośladkach- mięśnie mam ok, tylko nie wiem jakimi metodami mogę ją ujędrnić

Aleksander Ropielewski

Trudno mi ocenić jednoznacznie jakich metod może Pani użyć w celu poprawy jędrności skóry bez jej oceny. Na pewno regularne ćwiczenia aerobowe angażujące kończyny dolne pomogą w osiągnięciu lepszego efektu.

Witam serdecznie,
proponuję działanie kompleksowe: ćwiczenia fizyczne na pośladki, masaż ręczny ujędrniający lub endermologia oraz pielęgnacja preparatami ujędrniającymi, np. Tołpa dermo body firm (serum)

Pozdrawiam,
ES

By ujędrnić skórę pośladków warto przeprowadzić serię zabiegów mezoterapii igłowej preparatem ukierunkowanym na silną regenerację. By wzmocnić i utrwalić efekty mezoterapii warto zdecydować się na endermologię wykonaną przez dobrze przeszkolony personel. Pozdrawiam

Dzień dobry,

Bardzo dobre efekty w ujędrnianiu ciała można osiągnąć wykonując serię ok 6 zabiegów Maximus. Technologia jest tu fala radiowa połączona z Dynamiczną Aktywacją Mięśni.
Podczas jej trwania warto również regularnie ćwiczyć i pamiętać o odpowiednim sposobie odżywiania.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą i zapraszam na bezpłatną konsultację.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska