Obwisłe piersi po urodzeniu dziecka a możliwość stosowania kremów ujędrniających

witam urodziłam dziecko i moje piersi stały sie obwisłe mi sie nie pdobają wogóle takie piersi co zrobić żeby były ladniejsze jedrne i stojące piersi czy jakieś kremy na ujedrnienie piersi można stosować ?

Aby ujędrnić biust po ciąży można stosować odpowiednie balsamy 2x dziennie i 1 x w tygodniu peeling do biustu. Dodatkowo można podnieść piersi zabiegiem liftingującym z nićmi PDO.

Skuteczną metoda ujędrnienia biustu jest endermolift Endermologia łagodnie stymuluje fibroblasty do produkcji kolegenu i elastyny głęboko odbudowując strukturę skóry.Inne zabiegi gabinetowe są przeciwwskazane w okresie laktacji m.in ze względu na ew.powikłania ( nigdy nie można wykluczyć stanu zapalnego i ew konieczności antybiotykoterapii ) oraz konieczność stosowania preparatów znieczulających zawierających substancje przedostające sie do mleka matki ( np lidokaina ) Oczywiście wskazana jest codzienna pielęgnacja biustu np naturalnymi olejami.