Obwisły brzuch po ciąży

Witam mam 25 lat 2 lata temu urodzilam synka.Niestety pozostal mi gruby i obwisly brzuch,ktorego sama nie moge sie pozbyc.Potrzebuje dobrej rady i motywacji.prosze o Pomoc.

Witam, jeśli jest Pani osobą szczupłą i jedynie w okolicy brzucha znajduje się nadmierna ilość tkanki tłuszczowej to polecam zabieg intralipoterapii z zastosowaniem Aqualyx. Jeśli chodzi o napięcie skóry to należy wykonywać w domu regularnie ćwiczenia na tę okolicę plus pielęgnacja balsamem do ciała 2x dziennie, a w gabinecie medycyny estetycznej laser frakcyjny w celu zwiększenia gęstości skóry.