Ocena poziomu bilirubiny i morfologii u 7-tygodniowego dziecka

Witam, proszę o ocenę wyników poziomu bilirubiny i morfologii u mojej 7 tygodniowej córeczki. Bilirubina (oznaczona 1 raz) 7,58 mg/dl. w morfologii następujące parametry są zaznaczone jako przekroczenia: LYM% 63,0 GRA% 28,8 LYM tys./ul) 3,8 RBC (mln/ul) 3,40 HGB 10,8 HCT% 31,3 PLT (tys) 432

Lek. Marta Gryszkiewicz

Witam, wyniki badań krwi interpretować można tylko i wyłącznie w oparciu o dane kliniczne oraz PEŁEN wynik badania. Proszę skonsultować wyniki z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.