Ocena testu owulacyjnego i wykonanie zastrzyku Prygnyl

witam mam pytanie staram sie o dziecko pierwszy raz będe brała zastrzyk pregnyl w 11dniu cyklu mam sprawdzic sobie paskiem owulacyjnym kiedy mi sie zbliza owulacje i wtedy musze wziąsc zastrzyk i własnie proszę mi pomóc bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam moją ginekolog gdy na pasku pojawią sie 2kreseczki to wtedy musze zrobic zastrzyk ?i po zastrzyku kiedy mogę starac sie o dziecko

Lek. Tomasz Budlewski

Nie dkonca rozumiem co dr miała na myśli, albo decydujemy sie na zastrzyk w 11 dniu jeżeli jest cykl regularny lub sprawdzamy w usg i wtedy podajemy zastrzyk, proponuje udac sie do lekarza ponownie.