Ocena wyniku badania ejakulatu

Prośba o ocenę badania: Ejakulat - 2,8 Liczba plemników w 1ml - 10,00 Liczba plemników w ejakulacie - 28,00 Liczba komórek okrągłych - 0,80 Plemniki żywe - 72 % Suma plemników w ruchu postępowym - 19 % Plemniki nieruchome - 78 % Średnia częstotliwość bocznych odchyleń główki plemnika - 32,1 Hz Test hypsomotyczyny - 69 %

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wyniki prezentują niestety wiele odchyleń od stanu prawidłowego. Zalecam wizyte u lekarza zlecajacego badanie celem oceny problemu i wdrożenie leczenia. Pozdrawiam