Ocena wyniku USG jamy brzusznej i wątroby

Proszę o ocenę usg j.brzusznej,a dokładniej wątroby: w płacie 5/8 ogniskowa zmiana o niejednorodnej echogeniczności 3,4x4,18cm.W badaniu Dopplerowskim dotyczącym wspomnianej zmiany widoczne zwiększone przepływy tkankowe. Co to może być-dodam,że wszystkie inne narządy jamy brzusznej w normie. W bad.lab. nieprawidłowy:cholesterol:736,trójglicerydy ponad 5000 !!! I podwyższone GGTP. Alat,aspat i bilirubina w normie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana wymaga rozszerzenia diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.