Ocena zawartości hydroksykortyzolu

Witam, mam problem ponieważ podejrzewają u mnie hiperaldosteronizm rodzinny ale aby w 100% to potwierdzić muszę zrobić następujące badania: ocena zawartości 18-hydroksykortyzolu i 18-oksykortyzolu. Jak może inaczej nazywać się to badanie bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat i nie mogę znaleźć laboratorium które by miało to w swojej ofercie. Mam też pytanie ile takie badanie może kosztować. Z góry dziękuję za odpowiedź

Witam Pana,

Badanie te może Pan wykonać w Łodzi. Nie potrafię precyzyjnie podać ceny badań, proszę skontaktować się z laboratorium Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz