Ocena znamion i pieprzyków

Witam Wybrałam się do dermatologa,aby ocenić pieprzyki i znamiona.Na wizycie pani doktor stwierdziła,żeby trzy pieprzyki usunąć.Rok temu było ok,na oko nie zmieniły wyglądu.Wybralam sie skonsultować to z chirurgiem onkologiem,ktory jest specjalista w zakresie czerniaka i On stwierdził,ze nie widzi nic niepokojącego w tych pieprzykach,są małe do 3,5 mm,owalne,owszem czarne,ale o regularnych kształtach,nie postrzępione-do kontroli.Lekarze posługiwali sie dermatoskopem.Kogo mam słuchać ?:)

Po co chodzić na regularne dermatoskopie co parę miesięcy (jak dojna krowa) kiedy można kosmetycznie wyciąć zmiany i po temacie. No ale to jest pozbycie się pacjenta na zawsze :-)