Ocet spirytusowy a wpływ na zdrowie

przez jakiś czas piłam ocet spirytusowy,aby schudnąć czy mogę mieć teraz problemy zdrowotne?

Mam nadzieję, że "piłam" to czas przeszły. Nie należy używać octu spirytusowego w nadmiernych ilościach (wyłącznie jako dodatek do potraw).
Ew. zalecałabym ocet jabłkowy - np. 1 łyżeczka dziennie z 1 szklanką wody może mieć pozytywny wpływ np. na odchudzanie czy równowagę kwasowo-zasadową - ale uwaga - potrafi zanadto odkwasić organizm! Raczej stosujmy octy jako dodatek!

Nadmierne może octu spirytusowego może niekorzystnie wpłynąć na żołądek, spowodować odwapnienie kości, może wpłynąć na zaburzenie składu krwi (problem z czerwonymi krwinkami).