Ochota na seks a problem ze wzwodem

a co mam zrobić gdy partnerka chce uprawiać sex,a w tym czasie nie chce mi stanąć penis?

Dzień dobry!

Nie opisuje Pan sytuacji szczegółowo. Generalnie, aby osiągnąć erekcję, mężczyzna musi czuć pożądanie, podniecenie i również mieć ochotę na seks. Nawet środki leczące zaburzenia erekcji (np. viagra) działa tylko wtedy, kiedy mężczyzna czuje pożądanie wobec partnerki i sytuacja jest dla niego atrakcyjna erotycznie. Nawet w pełni zdrowy mężczyzna nie może wywołać u siebie erekcji "na zawołanie", kiedy na ma ochoty, nastroju na seks lub nie pożąda partnerki. Jeśli jednak dąży Pan do zbliżenia, ma na nie ochotę, pieszczoty wywołują Pana podniecenie i przyjemność, a mimo to erekcja nie pojawia się, konieczna jest dłuższa rozmowa i konsultacja z lekarzem seksuologiem. Jak często ma miejsce taka sytuacja? Czy podczas wielu zbliżeń zauważa Pan problem braku erekcji? Jak jest podczas masturbacji? Czy obserwuje Pan wzwody poranne? Czy ma innego rodzaju problemy ze zdrowiem, choroby przewlekłe czy przyjmuje leki? itp...

Pozdrawiam!

Tak się zdarza czasami. Jeśli zdarza się częściej, to wymaga to pochylenia się nad problemem.
Przyczyn może być wiele, niekoniecznie medycznych.
Najlepiej jednak odwiedzić lekarza seksuologa w okolicy zamieszkania.
Pozdrawiam. JW, Poznań.