Ochrona antykoncepcyjna podczas 7-dniowej przerwy pomiędzy opakowaniami tabletek antykoncepcyjnych

Witam serdecznie! Jeśli biorę tabletki antykoncepcyjne Midiana , to czy podczas 7-dniowej przerwy nadal jestem zabezpieczona, czy też nie?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Warunkiem zabezpieczenia w przerwie 7 dniowej jest przyjęcie kolejnego opakowania bezpośrednio po niej.