Ochrona oczu podczas pracy przy komputerze

Witam, zależy mi na tym żeby chronić oczy podczas pracy przy komputerze bądź w czasie jazdy. Czy okulary z antyrefleksem to dobre rozwiązanie? Nie mam wady wzroku więc potrzebowałabym "zerówek".Zastanawiam się czy niedrogi zakup na allegro (18zł) to dobry pomysł. Okulary posiadają certyfikat CE i ciekawi mnie czy to wystarcza. Warto kupić takie czy lepiej zainwestować? A może cena nie gra roli?

Witam.
Nie polecam takich okularów ponieważ nikt nie zagwarantuje jakie tak naprawdę w tych okularach jest włożone szkło.
Pozdrawiam