Ocieranie a ciąża

Witam! Mam takie pytanie, razem z Moją narzeczoną ostatnio troszeczkę daliśmy się ponieść emocjom.... tzn. ona jest dziewicą i tak pozostanie do zawarcia małżeńskiego związku.

Ale nie o to chodzi, bo pytanie tyczy się tego, gdyż ostatnio jak już pisałem daliśmy się ponieść emocją tzn. ocieraliśmy swoje narządy o siebie leżąc bokiem czyli mój członek ocierał się o jej pochwę co prawda do wytrysku nie doszło, a pytanie wiąże się z tym czy poprzez substancję, która wydobywa się z penisa w trakcie podniecenia i w trakcie ocierania członka o pochwę " wyciera" się o nią może dojść do zapłodnienia?? Napisze jeszcze, że narzeczona miała dni płodne i przypomnę, iż do wytrysku nie doszło. Proszę o szybką odpowiedź

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam. Zajście w ciążę w takiej sytuacji jest możliwe, ale prawdopodobieństwo jest minimalne. Proszę się nie stresować. Pozdrawiam!