Ocieranie penisem o wargi sromowe

Mam pewien problem. W sylwestrową noc z chłopakiem w łóżku cos nas podniecilo i zaczęło sie tak ze pocieralam jego panisem o swoje wargi sromowe i łechtaczke. Wiem na 100% ze on nie odczuwał żadnej przyjemności i mówił ze nic z niego nie wyplynelo ale wiem ze czasami przed wytryskiem moze wypłynąć przezroczystościach płyn czy w tym przypadku możliwe jest zajęcie w ciaze jeżeli sytuacja ta trwała max do 10 min. Proszę o pomoc i czy powinnam sie martwić ?

Tego typu zabawa zawsze może zakończyć się ciążą, jeśli w danym czasie jest prawdopodobne jajeczkowanie. Znaczne podniecenie często prowadzi właśnie do kropelkowania przed wytryskiem, co może prowadzić do ciąży. W wydzielinie tej również są plemniki, oczywiście o zupełnie innych parametrach. Niepotrzebne ryzyko. Warto pomyśleć o zabezpieczeniu.