Oczekiwanie na miesiączkę a możliwość zażycia luteiny

witam. Nigdy nie miałam równego cyklu miesiączkowego ale teraz sie bardzo niepokoję bo ostatnią miesiączkę miałam 20.08 i od tamtej pory nic. Od jakiegoś czasu mam dużo gęstego białego śluzu, męczy mnie zgaga ale jak tydzień temu robiłam test to wyszło że nie jestem w ciąży. Antykoncepcję dopiero mam zacząć przyjmować ale czekam ciągle na miesiączkę. Jeszcze do niedawna brałam c miesiąc Luteinę w 16 dniu cyklu by koło 26 do 28 dnia dostać miesiączkę i czy teraz mogę też ją zażyć??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Póki co proszę jeszcze cierpliwie poczekać na krwawienie. Jeśli się nie pojawi, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.