Oczekiwanie na miesiączkę po porodzie

Witam mam pewien problem jestem 3 miesiace po porodzie i 2 razy mialam miesiaczke teraz czekam powinnam dostac 18 a jest juz 8 dni po terminie . Wspolzuje z partnerem od 28 z prezerwatywa i 1 raz bez . Zadnych dolegliwosci nie mam jedynie wieczorami mnie brzuch boli . Jest mozliwosc zebym byla w ciazy . ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Teoretycznie jest. Nie napisała Pani czy karmi piersią. Czy to na pewno były już krwawienia miesięczne, czy może połogowe? Wskazany kontakt z ginekologiem.