Oczekiwanie na operację rekonstrukcji więzadła a możliwość gry w piłkę nożną

Witam, mam uszkodzone wiązadło krzyżowe przednie prawego kolana oraz jestem po dwóch operacjach artroskopii (szycie łękotki). Moim hobby jest piłka nożna, w którą gram regularnie od 8 roku życia (mam 21 lat). W związku z tym moje pytanie: czy czekając na operacje rekonstrukcji wiązadła (ok. 4 lata) mogę bezpiecznie grać w piłkę przy użycia jakiegoś stabilizatora na kolano? Jeżeli tak to jaki ma to być stabilizator. Z góry dziękuję za odpowiedź, Pozdrawiam.

Witam,
4lata to dość długo jak na rekonstrukcję - niech Pan poszuka innej placówki Gra w piłkę jest możliwa w kolanie stabilnym. Można grać w stabilizatorze sportowym na własne ryzyko - kolejne urazy pogarszają stan już uszkodzonego kolana,