Oczopląs i ćwiczenia na przybór masy mięśniowej

Witam serdecznie. Mam 23 lata. Mam niestety wrodzoną wade wzroku po Tacie. Jest to oczopląs. Jestem bardzo szczupła osoba i szybko spalam to co zjem. Chciał bym nabrac masy mięsniowej aby poprawić swój wygląd fizyczny, sylwetki. Niestety nie dysponuję dużymi środkami pieniędzy na specjialną dietę oraz na siłownię. Czy mógł bym prosic o jakieś skazówki jakie trzeba by było oraz mozna by było wykonywać ćwiczenia w domu oraz jaką dietę zastosowac w miare tanim nakłdem finansowym? Był bym wdzięczny

Aleksander Ropielewski

Zwiększenie masy ciała u osób o astenicnzej budowie ciała jest zwyczajnie często niemożliwe lub mozna zyskać jedynie minimalną poprawe. Należy spożywać produkty kaloryczne oraz bogate w białko i poprzeć taką dietę ćwiczeniami siłowymi.