Oczopląs i słabe odruchy w rękach a SM

Witam,mam pytanie czy oczopląs i słabe odruchy w rekach (badał neurolog) to możne być stwardnienie rozsiane czy to coś innego?Ostatnio syn dożo się uczył do egzaminu prawniczego dożo siedział przed komputerem czy to może być powodem tego?A w dniu tym kiedy był ten oczopląs i zawroty głowy syn chodził po pokoju i rozmawiał przez tel.w prawo i w lewo.Bardzo proszę o odpowiedz Chce dodać ze ponad 10 lat syn miał wypadek i po badaniach wyszło ze syn ma epilepsje.Bardzo proszę o odpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie zamieszczonego opisu nie można postawić rozpoznania. Konieczne jest badanie u neurologa. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty.