Oczyszczanie zębów po ubytku plomby

Witam. Kilka dni temu byłam na wizycie u stomatologa, poniewaz wypadla mi plomba. Lekarz stwierdził, że będzie trzeba go leczyć kanałowo, po czym nie oczyścił zęba i włożył do niego fleczer. Bardzo mnie boli ten ząb, ketonal nie pomaga... Czy powinien włożyć fleczer pomimo nieoczyszczonego zęba? Proszę o dopowiedz...

Tak naprawdę to nie wiemy co zrobił a czego nie zrobił , prawdopodobnie założył wkładkę dewitalizującą , niestety jest to stara i zawodna metoda i dlatego ma Pani dolegliwości bólowe , niestety trzeba jak najszybciej zgłosić się do lekarza